Istanbul Medias around Erika's Physical Poetry

A sneak peek at Erika's appearance on the famous talk show:  Elif Nagme  with ELİF'LE SABAH KEYFİ live in Istanbul where Erika was also the special guest of AQUA FLORYA ISTANBUL official opening ceremony.

Erika Lemay offered to Turkish medias her outstanding performance Upside Down


New Year Fashion Show eşliğinde Nur Yerlitaş ve Özge Ulusoy ile yılbaşı modası hakkında fikir sahibi olan davetliler, ardından Cirque du Soleil dansçılarından Erika Lemay’ın ilk defa Aqua Florya ziyaretçileri için hazırladığı dans şovunu izlediler.  Avrupa’nın deniz manzaralı ilk Alışveriş ve Yaşam Merkezi Aqua Florya, 15 Aralık Cumartesi gecesi gerçekleştirdiği yeni yıla özel sürprizli alışveriş partisiyle Özge Ulusoy, Nur Yerlitaş, Tuğba Özerk, Arte Tahir, Ali Nuhoğlu, Cüneyt Asan ve Serhan Sokullu gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerine ev sahipliği yaptı.  Geçtiğimiz cumartesi gecesi saat 02:00’ye kadar kapılarını ziyaretçilerine açık tutan Aqua Florya’da gün boyu süren sürprizlerin ardından akşam saatleri başlayan alışveriş eğlencesinde, öncelikle Nur Yerlitaş ve Özge Ulusoy ile yılbaşı şıklığı üzerine konuşuldu ve görkemli bir Fashion Show eşliğinde mankenler sunum yaptı.   Dünyaca ünlü dans grubu Cirque du Soleil’in dansçılarından Erika Lemay,  ilk defa sergilediği dans şovu ile Aqua Florya ziyaretçilerini büyüledi. Gecenin ilerleyen saatlerinde DJ kabinine giren Ozan Doğulu’nun keyifli performansları ile eğlence geç saatlere kadar hız kesmeden devam etti.

New Year Fashion Show eşliğinde Nur Yerlitaş ve Özge Ulusoy ile yılbaşı modası hakkında fikir sahibi olan davetliler, ardından Cirque du Soleil dansçılarından Erika Lemay’ın ilk defa Aqua Florya ziyaretçileri için hazırladığı dans şovunu izlediler.

Avrupa’nın deniz manzaralı ilk Alışveriş ve Yaşam Merkezi Aqua Florya, 15 Aralık Cumartesi gecesi gerçekleştirdiği yeni yıla özel sürprizli alışveriş partisiyle Özge Ulusoy, Nur Yerlitaş, Tuğba Özerk, Arte Tahir, Ali Nuhoğlu, Cüneyt Asan ve Serhan Sokullu gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerine ev sahipliği yaptı.

Geçtiğimiz cumartesi gecesi saat 02:00’ye kadar kapılarını ziyaretçilerine açık tutan Aqua Florya’da gün boyu süren sürprizlerin ardından akşam saatleri başlayan alışveriş eğlencesinde, öncelikle Nur Yerlitaş ve Özge Ulusoy ile yılbaşı şıklığı üzerine konuşuldu ve görkemli bir Fashion Show eşliğinde mankenler sunum yaptı. 

Dünyaca ünlü dans grubu Cirque du Soleil’in dansçılarından Erika Lemay,  ilk defa sergilediği dans şovu ile Aqua Florya ziyaretçilerini büyüledi. Gecenin ilerleyen saatlerinde DJ kabinine giren Ozan Doğulu’nun keyifli performansları ile eğlence geç saatlere kadar hız kesmeden devam etti.


Dünyaca ünlü dans grubu Cirque du Soleil'in dansçılarından Erika Lemay, ilk defa sergilediği dans şovu ile Aqua Florya ziyaretçilerini büyüledi.